Bosch DHI635H

Spätná klapka
Osvetlenie
Odťah
horné

Plochý výsuvný odsávač pár. Vstavaný spotrebič pre vstavbu do hornej skrinky širokej 60 cm, vysoko výkonný 3-stupňový ventilátor s dvojsmerným satím. Vybavený kovovým tukovým filtrom – môžete pohodlne umyť v umývačke riadu. Maximálny výkon odvetrávania 400 m. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• dizajn

cena, značka a kvalita

• všetko

odporúčam nákup

• Funkčne 100%
    • mám problém zohnať rukoväť

Spokojný

• , zakúpené v HEJ.sk

• nenápadný, pekný, primerane hlučný
    • --

ok

• Tichý
    • Cena / Výkon bez konkurencie

Odporúčam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• prakticky, filter mozno umyt v umyvacke
    • nenapadny
    • cenovo pristupny
    • pracuje perfektne, normalna hlucnost

jednoduche pouzivanie
    bez pripomienok
    kvalita za dobru cenu
    hladali sme s moznostou zabudovania do skrinky
    vrelo odporucam

• , zakúpené v HEJ.sk

• dá sa pekne celý schovať
    • -škoda, že sa dá zapnúť len , keď ho vysuniem, mohol by sa dať zapnúť aj vysunutý, keď napr. varím len vzadu
    • -mohlo by byť pri ňom v parametroch napísané, že ak ho chcete na vnútornú cirkuláciu, tak treba hneď k nemu dokúpiť aj sadu na montáž uhlíkového filtra...ja som si kúpila hneď dva filtre a až pri montáži digestoru som zistila, že tam uhlíkový filter nemám ako dať, tak som musela zháňať sadu na montáž

s výrobkom som spokojná, až na pár chybičiek, hlavne čo sa toho filtra týka