Electrolux EFP 6411 X

zaujal ma dizajn,odsávanie a hlučnosť

výkonný, celková spokojnosť

• , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• Odporúčam!
    • Dlhšie som čakala, ale som spokojná.

Najlepšia cena, dobrá kvalita, odporúčam!!

Typ digestora

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Top v kategórii
Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Základný popis *****************

Priestorovo nenáročný a elegantný výsuvný variant odsávača pár. Výsuvný digestor Electrolux EFP6411X s možnosťou recirkulácie je vhodná do každej kuchyne. Dobré osvetlenie varnej plochy je pri varení veľmi dôležité. Bodové svetlo zaručuje dokonalý prehľad. Tukový filter je ľahko umývateľný a možno ho umývať aj v umývačke riadu.

Dokonalé výsuvné začlenenie ===========================

Tento výsuvný odsávač pár, ktorý je dokonale integrovaný do kuchynskej linky a šetrí miesto, ponúka dokonalý spôsob, ako skryť spotrebič a pritom využiť vysoko výkonné odsávanie.

Dve žiarovky poskytujú skvelé osvetlenie ==============================

Vďaka dvom jasným a dobre integrovaným žiarovkám, tento odsávač pár skvele osvetlí Vašu kuchynskú linku. V dôsledku toho si môžete dobre vychutnať pohľad na hrnce a panvice, ktoré sú na varnej doske.

Možné nastavenia odvádzanie vzduchu alebo recirkulácia vzduchu ========================================================

Recirkulácia vzduchu je nastavenie odsávača, kedy nie je vzduch odvádzaný mimo miestnosť. Vzduch je zbavovaný mastných pár, prípadne pachu a vracia sa späť do miestnosti. Na odstraňovanie pachu je potrebné inštalovať uhlíkový filter, ktorý nie je súčasťou balenia.

Jednoduché ovládanie rýchlosti ====================

Jednoduché ovládanie rýchlosti vďaka jednoduchému posuvnému ovládači.

Technické parametre

• ************************
  • Typ inštalácie: Výsuvný, šírka 60 cm
  • Počet rýchlostí: 3
  • Hladina hluku (max / min): 58/49 dB (A) Možné nastavenia odvádzanie vzduchu alebo recirkulácia vzduchu
  • Typ osvetlenia a číslo: žiarovka, 2
  • Min. odstup od plynovej varnej dosky (cm): 65
  • Hlučnosť vysoký výkon (dB (A)): 58
  • Hlučnosť nízky výkon (dB (A)): 49
  • Hlučnosť recirkulácie pri vysokých otáčkach (dB (A)): 64
  • Hlučnosť recirkulácie pri nízkych otáčkach (dB (A)): 53Typ filtrácie: Hliníková kazeta
  • Filtre: 1

• , zakúpené v Andrea Shop

• Neviem,pretože som nevedela,že treba kúpiť zvlášť filter:((
    • Neviem....nemám filter

zaujal ma dizajn,odsávanie a hlučnosť

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

výkonný, celková spokojnosť

• , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• Odporúčam!
    • Dlhšie som čakala, ale som spokojná.

Najlepšia cena, dobrá kvalita, odporúčam!!

• kvalita

kvalitný výrobok za prijateľnú cenu

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• - výsuvný digestor, nezaberá zbytočne priestor,
    • - svetlo a odsávanie sa môžu zapnúť a vypnúť automaticky pri vysunutí a zasunutí
    • - digestor je v skutočnosti vyšší o motorovú časť, na obr. nie je vyobrazený komplet výrobok,
    • - tukový filter nie je súčasťou výrobku, ani ho nemali na sklade, museli sme ho dokúpiť inde (a o 1/4 lacnejšie)

Digestor sme vymieňali, aby ladil s ostatnými el. zariadeniami v kuchyni a keďže na obr. chýbalo kompletné vyobrazenie museli sme skrinku nad digestorom prerobiť. Našťastie manžel má stolársku dielňu, takže nebol až tak veľký problém.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

Perfektný

Ok

• , zakúpené v e-spotrebice

Myslim ze kvalita zodpoveda cene..Ziadny prehnany uzas ale ucel splna..aj ked zatial ho pouzivam naozaj minimum dni..