Franke FJO 604 XS

Nerez
strieborne

• , zakúpené v drezyonline.sk

• Som maximálne spokojná

Pri vybere ma hneď zaujal. A neĺutujem. V skutočnosti vyzerá ešte lepšie ako na obrázku. Mala som trochu obavy, či mi bude ladiť v kuchyni s ostatnými spotrebičmi ,ale som spokojná. Je pekný a nie je hlučný. Odporúčam

Typ digestora
strieborne

Detailný popis:

Technická špecifikácia :

Hodnoty hluku (akustický výkon/tlak) podľa normy EN 60704-3

Hodnoty výkonu - pri vonkajšom odťahu podľa normy EN 61591 1. st. 53 dB(A)re1pW 41 dB(A)re 20 µPa 230 m3/h 2. st. 61 dB(A)re1pW 49 dB(A)re 20 µPa 330 m3/h 3. st. 67 dB(A)re1pW 55 dB(A)re 20 µPa 430 m3/h

• montážna šírka : 600 mm
  • výkon motora : 145 W
  • sací výkon (min-max) : 230 - 430 m3/h

hlučnosť (min-max) 53 - 67 dB (A)re1pW (EN60704-3) priemer vývodu : 150/120 mm

POPIS :

• energetická trieda E
  • montáž na stenu (komínový)
  • umyvateľný kovový tukový filter
  • 3 stupne výkonu, tlačítkové ovládanie
  • s vonkajším vývodom aj s recirkuláciou
  • osvetlenie halogén. žiarovky 2 x 28 W / 230 V, E14

za príplatok : pachový uhlíkový filter UF02