Mora OP 621 W

Spätná klapka
Odťah
horné

• Zatiaľ nič.

Produkt som si vybral z dôvodu že som potreboval odsávač s vyústením odsávania do strany.Škoda ,že som na stránkach internetu nenašiel variantu výsuvného odsávača s vyústením do strany.Všetky výsuvné odsávače majú odsávanie do komína.V paneláku komín akosi nemáme a niečo týždeň sekať sa mi nechcelo.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Vyzera dobre a nadcasovo, ma stlacacie gombiky na spustanie kazdej rychlosti ventilatora zvlast a na zapnutie svetla, ktore sa stlacaju dobre. Posuvne vypinace u vacsiny ostatnych digestorov maju dost velky odpor pri posuvani a prepinani rychlosti - clovek sa az obava, ze takyto vypinac pri prepinani posunom pokazi...
    • Hlucny dost, o nic menej ako vsetky ostatne, neskutocne tenke plechy - labilny, slabo vystuzene telo, prehyba sa, spatna montaz, spatne uchytavanie na stenu - cakal som vyrobok MadeInCzechRepublic s poctivou ceskou kvalitou, digestor je vsak MadeInPoland s kvalitou no ako by som to napisal - no ako som vyssie uviedol.

Viac by som ho urcite nekupil. Nie je to sice celkom smejd, avsak dost sa k tomuto hodnoteniu blizi. Sklamal som sa. Nedoporucujem kupovat - lebo je to kvalita Dacie za cenu Mercedesu. Dakujem, viac si neprosim.

• umývateľné filtre, variácia smerov odsávania
    • spracovanie, hlučnosť, umiestnenie otvorov pre skrutky na prichytenie, osvetlenie by som očakával LED a nie prežitú žiarovku

pomer cena/kvalita výrazne v neprospech ceny za ponúknutú kvalitu, zobral som ho len pre ľavé odsávanie, odporúčam len ak si chcete pripomenúť socík v kuchyni...

Typ digestora

Úroveň hluku 53 decibel

Typ tukového filtra kov

Hmotnost 7 kg

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Kúpil som ho lebo dobre vyzeral .
    • Prevedenie nerez , plech podobný alobalu , teda konštrukcia nestabilná , montáž neuveriteľne zložitá , vysoká hlučnosť a výkon ventilátora žalostný

Tento výrobok by som nedoporučil ani nepriateľovi konštruktéra by som poslal kopať kanále ....tam by dúfam nič nepokazil

• Zatiaľ nič.

• Design
    • Neskutočne náročná montáž.
    • Ovládacie tlačidlá, ktoré sa zrejme čo nevidieť polámu.

Pri dizajnovaní tohoto modelu sa moc neuvažovalo.
    Montáž si vyžaduje kľud a pevné nervy! Uchyteniu na stenu totižto bráni vo vnútri digestoru umiestnený priečny plech s malými dierkami iba na prestrčenie šroubováku - dlhého. Napokon bolo nutné digestor kompletne rozobrať, uchytiť na stenu a až potom náročne poskladať naspäť - celé to zabralo cca 4 hodiny.

• pekný,
    • funkčný,
    • praktické umývateľné filtre,
    • biely
    • montáž sme tiež museli vyriešiť po svojom, manžel navŕtal ďalšie otvory na prichytenie o skrinku, aby to dobre pasovalo.

dá sa.

• umývateľné filtre, variácia smerov odsávania

• - pekný dizajn
    • - praktické tlačítka na svetlo a rýchlostné stupne
    • trocha hlučnejší pri 3.stupni

výrobok je dobrý, odporúčam ho

• , zakúpené v Electro World

• Parametre podla mojej poziadavky
    • Jednoduche cistenie kovovych filtrov
    • Design
    • zatial nic

Hladal som biely digestor sirky 60cm a roznymi vyvodmi, aby pasoval na odtahovy otvor v stene. Zatial funguje bez problemov.