Mora OP 622 W

Zadný odťah

• tlačidlové ovládanie
    • hliníkové tukové filtre
    • 2 motory
    • použitý materiál je tenký ako obal z čokolády ale doslova!
    • hlučnosť je vysoká
    • tlačidlá pôsobia chatrným dojmom
    • osvetlenie iba obyčajná žravá žiarovka

starý digestor mora ktorý som zhodil z linky bol úlne inej kvality.Neviem ale posúdiť nakoľko sú lepšie alebo horšie nové
    konkurenčné výrobky.Pravda je že digestor so zadným vývodom do komína som v prémiovej triede ako Bosch,Miele,Siemens ,AEG atď ,nenašiel.....
    Mora je síce lacná ale za lepší výrobok by som ochotne doplatil

• Dobrý ťah
    • Veľmi,veľmi zlá montáž. Troška hlučnejší. Uzatváracie plastové záslepky /zaslepujúce horný alebo zadný ťah/,nekvalitne, netesnia .Doporučujem utesniť silikónovým tmelom,taktiež plastový kryt svetla poistiť proti vibráciám tmelom.Výmena žiarovky zložitá.

Upevňovacie skrutky sú tak blízko plastu ventilátorov ,máte problém zachytiť ich skrutkovačom.Stačilo by, keby diery na upevnenie boli bližšie ku okrajom /ak by som to urobil ja,neviem aká by bola pevnosť upevnenia/,tak som nechal pôvodné.
    Doporučujem zmeniť skrutky za také zo šesťhrannou hlavou a pomocou kĺbového nadstavca na skrutkovač doťahovať.
    Skrutky na krížový šrubovák dodávané výrobcom-no hrôza.
    Návod na obsluhu-nečitateľná kópia!!!
    Výrobok pre domácich kutilov za cenu profi výrobku !

• dizajn silne odsavanie
    • montáž,

Pri prvom spustení nám hned dožila žiarovka. Nesvietila ani sekundu a bolo po nej. Museli sme ju vymenit.

Typ digestora
biele
Ovládanie
tlačidlové
Zadný odťah

Podvesný odsávač pár MORA OP 622 W v šírke 60 cm, v bielom prevedení s výkonom až 205 m3/h spoľahlivo odstráni nepríjemné pachy a mastnotu. Odsávač je určený pre inštaláciu pod skrinku, ale možno ho nainštalovať aj bez nej. V prednej časti je 3-rýchlostné tlačidlové ovládanie vrátane osvetlenia, ktoré dokonale osvieti varnú plochu. Tukový filter proti mastnote vo forme kovových kaziet je možné pravidelne umývať, ale možno ich vložiť aj do umývačky. Pri dokúpení uhlíkového filtra možno odsávač prevádzkovať aj na recirkuláciu.

Recirkulácia

Čerstvý vzduch pre váš priestor

Prevádzka recirkuláciou sa používa vtedy, ak interiér kuchyne neumožňuje odťah cez stenu alebo do komína. Pre prevádzku recirkuláciou je nutný špeciálny uhlíkový filter, ktorý zachytáva hlavne pachy z varenia a musí sa pravidelne meniť.   3 rýchlosti výkonu tlačidlové ovládanie výkon 205 m3/h osvetlenie žiarovkou 28 W maximálná hlučnosť: 67 dB možnosť recirkulácie kovové filtre proti mastnotám odtah dozadu 100 mm horný odťah Ø 120 mm spätná klapka

E energetická trieda šírka 60 cm 600 mm

2zákazníci neodporúčajú produkt

• tlačidlové ovládanie
    • hliníkové tukové filtre
    • 2 motory
    • použitý materiál je tenký ako obal z čokolády ale doslova!
    • hlučnosť je vysoká
    • tlačidlá pôsobia chatrným dojmom
    • osvetlenie iba obyčajná žravá žiarovka

Mora je síce lacná ale za lepší výrobok by som ochotne doplatil

• Dobrý ťah

Skrutky na krížový šrubovák dodávané výrobcom-no hrôza.
    Návod na obsluhu-nečitateľná kópia!!!
    Výrobok pre domácich kutilov za cenu profi výrobku !

• dizajn silne odsavanie
    • montáž,

• , zakúpené v OKAY.sk

bol to jediný digestor
    , ktorý rozmerovo a farebne ladil s mojou kuchyňou

• Zatiaľ som spokojná s výrobkom. Mám veľku kuchyňu a tam sa m ihodil tento odsávač. Odsáva zatiaľ výborne.
    • Rezonujú mriežky.

Odporúčam.