Whirlpool AKR 606 IX

28.9 cm
Ovládanie
Posuvné -

• , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• V poho odsávač, bol som prekvapený, že sa vo vnútry nachádza aj uhlíkový filter (a to nemal byť). Dobre osvetľuje pracovnú dosku, ľahko sa ovláda.
    • niččč

All is OK

• , zakúpené v HEJ.sk

• oproti starému digestoru veľmi trčí zospodu z linky - je viac viditeľný, ako by som si želala
    • absolútne zmätočný výrobok, ak ho namontujete podľa návodu, máte ovládanie s popisom otočené smerom k stene a vôbec naň nevidíte, ak ho namontujete naopak, máte elektroinštaláciu po celej skrinke, lebo káble treba pripájať v výrobku vpredu - ešte som takýto konštrukčný nepodarok nemala v ruke

čože ba sme za tie peniaze chceli ....

• , zakúpené v Andrea Shop

• je fajin :)
    • kupovali sme ho preto, ze sme nechceli vysuvaci, ale zistitli sme, ze ten vytahovaci by bol asi lepsi, nakolko tento je umiestneny len nad dvomi platnami a nepokryje vsetky 4

zalezi od toho, na kolko platnovy sporak ho potrebujete, ak na dve, tak super, ak na styri, moze sa vam stat to, co nam, ze tie zvysne dve nezachyti velmi dobre

Typ digestora
Hĺbka
28.9 cm
Ovládanie
Posuvné -

Zabudovaný nerezový odsávač pár s 3 stupňami výkonu, mechanickým ovládaním, 2 kovovými tukovými filtrami, 2 motormi a osvetlením: 2 x 40 W žiarovky. Možnosť voľby či odsatý vzduch vypustíte na ulicu alebo sa prefiltrovaný vráti späť do kuchyne (recirkulácia). Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Vstavanespotrebice.sk

• niččč

All is OK

• , zakúpené v HEJ.sk

čože ba sme za tie peniaze chceli ....

• , zakúpené v Andrea Shop

• je fajin :)

• možnosť zabudovania
    • iba vrchný vývod, ale dá sa to prežiť :)

ak by som tovar nechcel tak by som ho nekupoval

• , zakúpené v HEJ.sk

• minimum potrebného miesta na montáž
    • neruší dizajn horných skriniek

priestorové možnosti
    jednoduchá montáž