Whirlpool AKR 749 WH

3 cm
Ovládanie
Tlačidlové -

• , zakúpené v Andrea Shop

• Tento digestor nemá ani polovičnú cenu za akú sa predáva.
    • Skelet digestoru je chatrný - tenký plech - ohýba sa, po zabudovaní do skrinky dobre nesedí, musel som dorobiť ďalšie úchyty.

Produkt mi prišiel poškodený, bol odtrhnutý vnútorný ventilátor a chýbala jedna žiarovka osvetlenia. Digestor som si svojpomocne opravil nakoľko som nemal chuť čakať 30 dní na reklamáciu a na vyjadrenie servisu.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Malý, šikovný digestor, má tri rýchlosti. Odporúčam

• , zakúpené v drezyonline.sk

Taky obycajny digestor. Svetlo sa zasvecuje tlacitkom, ktore je skyte, kym digestor nevytiahnete. Potom nezhasina po zasunuti, co sa da povazovat za vyhodu. Ventilator sa vsak vypina uz po malom pozasunuti digestora, co je neprakticke. Som zvyknuty, ze sa vypne az ked je skoro zasunuty. Zavadzia to vo vyhlade.

Max. hlučnosť
3 cm
Ovládanie
Tlačidlové -

Popis

Výsuvný odsávač pár AKR 749 WH, šírka 60 cm výkonný motor s kapacitou odsávania 371 m3/hod. 3 stupne rýchlosti odsávania 2 hliníkové tukové filtre, pripojenie pre odsávanie do komína alebo na recirkuláciu cez uhlíkový filter (dodávka na objednávku)

Skrytý "inkognito" odsávač do kompaktnej kuchyne. Inštaluje sa do hornej skrinky kuchynskej linky, po zasunutí výsuvnej časti je viditeľná iba prednábiela dekoratívna lišta.

EAN kód 8003437215155

Kategória odsávača pár vstavaný výsuvný

Šírka odsávača do 60 cm

Spätná klapka

Darček Pycova kuchárka áno

Technické údaje

Počet motorov 1

Odsávanie do komína alebo recirkulačné

Smer odsávania hore

Hmotnosť 6,0 kg

Hmotnosť s obalom 7,2 kg

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Tento digestor nemá ani polovičnú cenu za akú sa predáva.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

Malý, šikovný digestor, má tri rýchlosti. Odporúčam

• , zakúpené v drezyonline.sk

zatial neviem ohodnotiť ešte som ho nepoužil

• , zakúpené v Andrea Shop

• Perfektný digestor, hlavne oceňujem perfektný výkon, (máloktorý digestor má taký výkon s jedným motorom), je tichý a úsporný na el. energiu. Digestory s takýmto výkonom majú zvyčajne 2 motory a dvojnásobnú spotrebu a samozrejme potom sú aj o dosť hlasnejšie. Tento ide ticho a keď dám ruku za odsávacie potrubie, fučí z neho jak sa patrí. Fakt dobrý výkon a pekný dizajn, po zasunutí vidno len lištu.
    • Digestor má dve 28W halogénové žiarovky, ja som ich hneď vymenil za 3W led žiarovky, závit E14, znížil som tak spotrebu o 50W

Perfektný, neváhajte kúpiť.