MORA OP540X

podvesný odsávač pár • LED osvetlenie • 6 odťahov cez stenu • spätná klapka • mechanické ovládanie • 3 rýchlosti • max. hlučnosť 63 dB • výkon až 178 m³/h • šírka 50...
Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 32 007 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 453 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 2 235 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,07 €88 % • 3 980 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby3,99 €93 % • 23 358 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €94 % • 11 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €90 % • 504 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 6 027 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma719 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 676 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,99 €98 % • 12 206 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma394 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma43 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,4 €91 % • 187 516 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €93 % • 4 175 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma11 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant5,99 €92 % • 5 980 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Typ digestora

• , zakúpené v Andrea Shop

• keby takýto výrobok vôbec ani neexistoval
    • jedna z najvyšších cien, ale kvalita blší trh
    • mohli to už vyrobiť z papiera, lebo ten plech má takú kvalitu
    • výrobok je konštrukčne riešený tak, že montáž hotové utrpenie, radšej som sa na to vy.... a schoval som ho naspäť do krabice
    • vrátil som späť starý digestor ZANUSSI (18 ročný), na ktorý sa tento nepodarok ani zďaleka nechytá
    • MORA totálne sklamala, ešte šťastie, že som nekúpil aj sporák MORA, ale Gorenje, lebo sa obávam, že by som aj tu pri tejto značke vypenil
    • chcel som kvalitu, ale MORE sa budem zďaleka vyhýbať
    • ešte by sa dalo písať veľa o tomto nepodarku, ale ježia sa mi chlpy na tele ...

Typ digestora
tukové
Ovládanie
elektronické-tlačidlové
Zadný odťah

podvesný odsávač pár • LED osvetlenie • 6 odťahov cez stenu • spätná klapka • mechanické ovládanie • 3 rýchlosti • max. hlučnosť 63 dB • výkon až 178 m³/h • šírka 50 cm

1zákazník odporúča produkt

• jedna z najvyšších cien, ale kvalita blší trh
    • mohli to už vyrobiť z papiera, lebo ten plech má takú kvalitu
    • chcel som kvalitu, ale MORE sa budem zďaleka vyhýbať
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • Velice hezký odsavač par, ale zatím nemůžu hodnotit, ještě není nainstalovaný dodán byl včera.
    • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Namontování po původním bylo neskutečný horor. Otvory odsávání jsou sice všude ale přizpůsobení původnímu žádné. Musel jsem částečně rozebrat, vyvrtat nové a přichytit do skříňky linky.
      • , prevzaté z Heureka.cz

Výrobce i prodejce inzeruje možnost napojení vývodu odtahu přes zeď. Není tomu tak, jelikož k výrobku nejsou přiloženy součásti digestoře, které by to umožňovali. Takže pokud chcete digestoř s vývodem nahoru potom ano. Pokud chcete do boku, nebo zezadu, jak uvádí výrobce, tak na to zapomeňte.

• , prevzaté z Heureka.cz

Odsavač v nerezu je pěkný ,není tak hlučný jako původní a plní svoji funkci . Doporučuji

• , prevzaté z Heureka.cz
        • příjemný vhled, nízká cena, do malé kuchyně ideální